Aktualności

Mistrzostwa Polski na 10 000m

Zapraszamy na Mistrzostwa Polski na 10 000m, które odbędą się na Stadionie Miejskim w Łomży 28.04.2018r.

Mistrzostwa Polski na 10 000m

Więcej .. 25-kwi-2018

Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie w Szepietowie

W dniach 21-22.04.2018r odbyły się Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie zorganizowane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie w Szepietowie

Więcej .. 23-kwi-2018

Zwycięski debiut Szymona Kulki

Zwycięstwem zakończył się pierwszy oficjalny start Szymona Kulki w barwach „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża. Szymon biegał już pod szyldem Prefbet, ale ze względu na brak porozumienia pomiędzy klubami były to tylko starty poza kalendarzem PZLA.

Zwycięski debiut Szymona Kulki

Więcej .. 18-kwi-2018

Mistrzowski PREFBET

Znakomicie spisali się seniorzy LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża podczas przełajowych Mistrzostw Polski, które rozegrane zostały w Żaganiu. Nasi biegacze zdobyli dwa tytuły Mistrzów Polski oraz wywalczyli kilka miejsc w czołówce.

Mistrzowski PREFBET

Więcej .. 20-mar-2018

Sukces w Paryżu

Kolejny wyśmienity występ zanotował biegacz z Łomży w czwartej edycji La Verticale de la Tour Eiffel, czyli biegu na szczyt Wieży Eiffla. Piotr Łobodziński zwyciężył w Paryżu po raz czwarty, czyli we wszystkich dotychczasowych edycjach.

Sukces w Paryżu

Więcej .. 19-mar-2018

Sukces w Otwartych Mistrzostwach Warszawy

W minioną sobotę Piotr Łobodziński oraz nowa zawodniczka klubu LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża - Iwona Wicha udanie zaprezentowali się na warszawskich przełajach.

Sukces w Otwartych Mistrzostwach Warszawy

Więcej .. 12-mar-2018

Zwycięstwo Piotra Łobodzińskiego w Warszawie

Piotr Łobodziński powoli rozkręca się w swojej koronnej dyscyplinie jaką jest bieganie po schodach odnosząc trzecie zwycięstwo w sezonie i 76 w karierze (na 120 startów).

Zwycięstwo Piotra Łobodzińskiego w Warszawie

Więcej .. 27-lut-2018

Dobry początek sezonu 2018

Przemysław Łyskawy (LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA) podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu wywalczył brązowy medal w trójskoku. Uczeń Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży swój najlepszy wynik (14.18m) uzyskał w drugiej kolejce.

Dobry początek sezonu 2018

Więcej .. 13-lut-2018

Dubaj po raz szósty

Piotr Łobodziński udanie rozpoczął kolejny (już ósmy) sezon startów na schodach. Zawodnik z Łomży po pięciokrotnym zdobyciu Pucharu Świata w bieganiu po schodach nie wybiera się jeszcze na sportową emeryturę.

Dubaj po raz szósty

Więcej .. 05-lut-2018

Piotr Łobodziński zwycięzcą Towerrunning Tour

Piotr Łobodziński, reprezentant klubu LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża po raz piąty z rzędu wygrał Towerrunning Tour (nowa nazwa Pucharu Świata).

Piotr Łobodziński zwycięzcą Towerrunning Tour

Więcej .. 15-sty-2018

LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża podsumował sezon 2017

Już po raz 17-ty zawiązani z Ludowym Łomżyńskim Klubem Sportowym „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA sponsorzy, samorządowcy, trenerzy, działacze, współpracownicy oraz zawodnicy spotkali się w gościnnej restauracji Gracja w Starych Kupiskach celem podsumowanie sezonu lekkoatletycznego 2017.

LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża podsumował sezon 2017

Więcej .. 07-gru-2017

Zwycięska passa Piotra Łobodzińskiego

Najdłuższy bieg w historii towerrunningu stał się faktem. W minioną niedzielę 26 listopada odbył się bieg po schodach Shanghai Tower, drugiego pod względem wysokości budynku na świecie. Jego budowa została ukończona w 2015 roku, a całkowita wysokość wynosi 632 m.

Zwycięska passa Piotra Łobodzińskiego

Więcej .. 28-lis-2017

Azjatyckie tournee Piotra Łobodzińskiego

Piotr Łobodziński kontynuuje zwycięską passę podczas azjatyckiego tournee. Podczas niedzielnych zawodów w Singapurze biegacz z Łomży nie dał żadnych szans rywalom i po raz trzeci w karierze zwyciężył na schodach 73 piętrowego hotelu Swissotel.

Azjatyckie tournee Piotra Łobodzińskiego

Więcej .. 21-lis-2017

Zwycięstwo w Osace

W minioną niedzielę Piotr Łobodziński ponownie zawitał na start do Azji. Zawody z cyklu Vertical World Circuit odbyły się w Japonii, a dokładnie w Osace dokąd zawodnik z Łomży udał się po raz drugi w swojej karierze. Przed rokiem triumfował z czasem 8:34 i tym razem również miał chrapkę na zwycięstwo w najwyższym japońskim budynku (równe 300 metrów wysokości).

Zwycięstwo w Osace

Więcej .. 14-lis-2017

Wybór oferty

W wyniku przeprowadzonego postępowania ofertowego na zakup usług doradczych w zakresie przeprowadzenia usługi indywidualnego audytu wzorniczego oraz opracowania strategii wzorniczej dla Przedsiębiorstwa Produkcji Betonów „PREFBET” Sp. z o.o. w Śniadowie na potrzeby realizacji projektu ,,Wzór na konkurencję Przedsiębiorstwa Produkcji Betonów „PREFBET” Sp. z o.o. w Śniadowie” została wybrana oferta firmy CREATIVE CRAFT Sp. z o.o. z siedzibą ul. Domaniewska 47/10, 02-672 Warszawa, Oddział ul. Traktorowa 126/402, 91-204 Łódź, KRS: 0000456379, NIP: 5213646384, REGON: 146609676

Więcej .. 13-lis-2017

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/WK/2017

W związku z chęcią realizacji przez Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów „PREFBET” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością projektu pt. ,,Wzór na konkurencję Przedsiębiorstwa Produkcji Betonów „PREFBET” Sp. z o.o. w Śniadowie” w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, Oś Priorytetowa Przedsiębiorcza Polska Wschodnia Działanie 1.4 Wzór na konkurencję – etap I, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na: „Zakup usług doradczych w zakresie przeprowadzenia usługi indywidualnego audytu wzorniczego oraz opracowanie strategii wzorniczej dla Przedsiębiorstwa Produkcji Betonów „PREFBET” Sp. z o.o. w Śniadowie” na potrzeby realizacji projektu ,,Wzór na konkurencję Przedsiębiorstwa Produkcji Betonów „PREFBET” Sp. z o.o. w Śniadowie”.

Więcej .. 03-lis-2017

PREFBET Śniadowo Łomża w 52 krajach na sześciu kontynentach

"Ostatnio w Kanadzie na Mistrzostwach Świata z przeszkodami a następnie za 3 dni w Chinach startował Piotr Łobodziński, skłoniło mnie to do zebrania wszystkich zagranicznych wyjazdów jakie wykonali w celach sportowych (zawody i sporadycznie obozy) zawodnicy naszego klubu" - mówi prezes klubu Andrzej Korytkowski.

PREFBET Śniadowo Łomża w 52 krajach na sześciu kontynentach

Więcej .. 30-paź-2017

Srebro w Szanghaju

Piotr Łobodziński po powrocie z Kanady i zalewie 3 dniach w domu zaliczył kolejne zawody w odległym kraju. Nie był to z pewnością idealny scenariusz aklimatyzacyjny gdyż Toronto i Szanghaj, gdzie biegacz z Łomży udał się w miniony weekend, dzieli 12 godzin różnicy czasu. Gdy dodamy do tego po kilkanaście godzin spędzonych w samolotach wychodzi dość męcząca mieszanka.

Srebro w Szanghaju

Więcej .. 25-paź-2017

Srebrne Mistrzostwa Świata w biegach przeszkodowych

"Nie samymi schodami człowiek żyje" zdaje się mówić Piotr Łobodziński, nasz eksportowy towerrunner, który w miniony weekend odniósł kolejny sukces w swojej urozmaiconej karierze. Chodzi mianowicie o Mistrzostwa Świata OCR (biegi z przeszkodami), które w tym roku odbyły się w okolicach Toronto w Kanadzie w dniach 13-15 października.

Srebrne Mistrzostwa Świata w biegach przeszkodowych

Więcej .. 20-paź-2017

Prefbet Śniadowo Łomża organizatorem Mistrzostw Polski

10 października w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie zostały rozdane nominacje miastom i klubom, które w roku 2018 będą organizowały Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce.

Prefbet Śniadowo Łomża organizatorem Mistrzostw Polski

Więcej .. 13-paź-2017

V Konferencja Stowarzyszenia Producentów Betonów „Prefabrykacja i beton komórkowy w nowoczesnym budownictwie”

PREFBET Śniadowo zaprasza do udziału w V Konferencji Stowarzyszenia Producentów Betonów „Prefabrykacja i beton komórkowy w nowoczesnym budownictwie”, która odbędzie się w hotelu Narvil w Serocku k/Warszawy w dniach 10-11 października 2017r.

V Konferencja Stowarzyszenia Producentów Betonów „Prefabrykacja i beton komórkowy w nowoczesnym budownictwie”

Więcej .. 12-wrz-2017

Srebro Łobodzińskiego

W miniony weekend odbyły się kolejne zawody z cyklu Towerrunning Tour pod patronatem Towerrunning World Association. Były to 3 krótkie sprinterskie biegi rozgrywane podczas 3 dni w 3 różnych miastach: Wiedeń, Brno i Bratysława.

Srebro Łobodzińskiego

Więcej .. 11-wrz-2017

Olga Ochal srebrną medalistką Mistrzostw Polski

Kolejny, już dziewiąty w tym sezonie medal Mistrzostw Polski zdobyli zawodnicy LŁKS „PREFRBET ŚNIADOWO” Łomża. Podczas Półmaratonu Philipsa w Pile, który był jednocześnie Mistrzostwami Polski na tym dystansie, wysokie lokaty zajęła cała trójka zawodników PREFBETU.

Olga Ochal srebrną medalistką Mistrzostw Polski

Więcej .. 07-wrz-2017

Strop Teriva 4.0/1

Strop wykonany w technologii Teriva 4.0/1 z wypełnieniem z drobnowymiarowych elementów z betonu komórkowego jest wytwarzany jedynie przez PPB Prefbet Sp. z o.o. zgodnie z patentem nr 179825. Rozwiązanie to zapewnia dużą sztywność, mały ciężar i brak spękań stropu, prostotę w montażu oraz odpowiednie docieplenie elementów osłonowych.

Strop Teriva 4.0/1

Więcej .. 05-wrz-2017

Zwycięstwo w Pekinie

Piotr Łobodziński zawodnik LŁKS 'Prefbet Śniadowo' Łomża udanie zainaugurował w stolicy Chińskiej Republiki Ludowej jesienny sezon startów na schodach. W sobotę 26 sierpnia Łobodziński wygrał bieg w Pekinie zaliczany do klasyfikacji Pucharu Świata oraz prestiżowego cyklu Vertical World Circuit.

Zwycięstwo w Pekinie

Więcej .. 30-sie-2017

Demczyszak srebrnym medalistą Mistrzostw Polski

Bardzo dobry start na Mistrzostwach Polski w Biegu Ulicznym na dystansie 5 kilometrów zanotowali zawodnicy Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża.

Demczyszak srebrnym medalistą Mistrzostw Polski

Więcej .. 29-sie-2017

Kolejne zwycięstwo w Manili

W miniony weekend Piotr Łobodziński po raz drugi w karierze odwiedził Filipiny. Przed rokiem udanie triumfował z czasem 6 minut i 20 sekund w 250 metrowym budynku podczas pierwszej edycji Kerry Sports Manila Vertical Run.

Kolejne zwycięstwo w Manili

Więcej .. 12-lip-2017

Jubileusz 25-lecia PREFBET Śniadowo Sp. z o.o.

1 lipca 2017 roku spółka PREFBET Śniadowo obchodziła Jubileusz 25-lecia swojej działalności.

Jubileusz 25-lecia PREFBET Śniadowo Sp. z o.o.

Więcej .. 10-lip-2017

Brązowy medal Mistrzostw Polski

Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które rozegrane zostały w Suwałkach znakomicie zaprezentowała się zawodniczka Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA Beata Trzonkowska.

Brązowy medal Mistrzostw Polski

Więcej .. 03-lip-2017

Niczym Ryszrd Ochódzki w "Misiu"

W minioną sobotę odbyła się w Warszawie już trzecia edycja kultowego biegu po schodach im. Stanisława Tyma na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki.

Niczym Ryszrd Ochódzki w "Misiu"

Więcej .. 03-lip-2017

XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie

W dniach 23-24.06.2016r odbyła się XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym zorganizowane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie

Więcej .. 26-cze-2017

Kolejne zwycięstwo Piotra Łobodzińskiego

Piotr Łobodziński znów zwyciężył, tym razem w Messeturm SkyRun we Frankfurcie, Mistrzostwach Niemiec w towerrunningu.

Kolejne zwycięstwo Piotra Łobodzińskiego

Więcej .. 14-cze-2017

IV Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny "Prefbet Śniadowo" Łomża

Na stadionie miejskim przy ul. Zjazd odbył się IV Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny "Prefbet Śniadowo" Łomża. W zawodach wzięło udział około 300 sportowców z różnych stron świata. Gwiazdą imprezy był Konrad Bukowiecki, halowy mistrz Europy w pchnięciu kulą.

IV Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny "Prefbet Śniadowo" Łomża

Więcej .. 08-cze-2017

I w Łomży seminarium Stowarzyszenia Producentów Betonów

Popularyzacja wiedzy o autoklawizowanym betonie komórkowym oraz przemyśle prefabrykacji betonowej w Polsce – to tematy seminarium, jakie odbyło się 27-05-2017 na Wydziale Budownictwa Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży.

I w Łomży seminarium Stowarzyszenia Producentów Betonów

Więcej .. 01-cze-2017

Termobloczek TR24 hitem targów

Termobloczek TR24 okazał się najciekawszym produktem odbywających się już po raz dziesiąty Targów Budownictwa Wiejskiego w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Termobloczek TR24 hitem targów

Więcej .. 22-maj-2017

Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze Sekcji ABK Stowarzyszenia Producentów Betonów

W dniu 11 maja 2017 r. w PREFBET Śniadowo odbyło się Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze Sekcji Autoklawizowanego Betonu Komórkowego Stowarzyszenia Producentów Betonów.

Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze Sekcji ABK Stowarzyszenia Producentów Betonów

Więcej .. 17-maj-2017

Konkurs międzyszkolny „Buduj z PREFBETEM Śniadowo”

16 maja 2017r. odbyła się już IX edycja konkursu budowlanego „Buduj z PREFBETEM Śniadowo” organizowanego przez Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET Sp. z o.o. oraz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży.

Konkurs międzyszkolny „Buduj z PREFBETEM Śniadowo”

Więcej .. 17-maj-2017

Piotr Łobodziński znów zwycięża

Piotr Łobodziński w miniony weekend odbył swój 101 start w bieganiu po schodach. Wygrywając mocno obsadzone zawody w Benidormie, łomżyński biegacz udanie zainaugurował drugą setkę swoich towerrunningowych wyczynów.

Piotr Łobodziński znów zwycięża

Więcej .. 16-maj-2017

Kolejny medal PREFBETu

Podczas Mistrzostw Polski na 10 000 metrów jakie rozegrane zostały w Rybniku drużyna LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA zdobyła tytuł v-ce Mistrzów Polski.

Kolejny medal PREFBETu

Więcej .. 04-maj-2017

Zwycięstwo na Wieży Eiffla

Kolejny wyśmienity występ zanotował biegacz LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA w trzeciej edycji La Verticale de la Tour Eiffel, czyli biegu na szczyt Wieży Eiffla. Piotr Łobodziński ustrzelił biegowego hattricka, zwyciężając w Paryżu po raz trzeci.

Zwycięstwo na Wieży Eiffla

Więcej .. 20-mar-2017

Bieg na szczyt

Piotr Łobodziński zrewanżował się za zeszłoroczną porażkę z Christianem Riedlem w Biegu na Szczyt Rondo 1 w Warszawie i tym samym odniósł trzecie zwycięstwo w siedmioletniej historii imprezy. Zawodnicy mieli do pokonania 37 pięter oraz 836 stopni. Do Warszawy zjechało wielu czołowych zawodników biegania po schodach z Europy.

Bieg na szczyt

Więcej .. 13-mar-2017

Kolejne zwycięstwo Piotra Łobodzińskiego

Po zeszłotygodniowym zwycięstwie w Dubaju, Piotr Łobodziński udał się w czwartek 9 marca na jednodniowy wypad do Londynu. Oczywiście nie w celach turystycznych, a na kolejny start z cyklu Vertical World Circuit.

Kolejne zwycięstwo Piotra Łobodzińskiego

Więcej .. 10-mar-2017

Sukces w Dubaju

Piotr Łobodziński nie zwalnia tempa. Mamy dopiero początek marca, a zawodnik z łomżyńskiego klubu lekkoatletycznego już po raz trzeci w tym roku triumfował na schodach w Dubaju.

Sukces w Dubaju

Więcej .. 07-mar-2017

Czołowy średniodystansowiec kraju zawodnikiem PREFBETU

Przed czterema dniami w LŁKS ”PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA pojawił się nowy bardzo dobry biegacz. Mateusz Demczyszak bo o nim mowa to aktualny Mistrz Polski w biegu przełajowym na krótkim dystansie (4km), ponadto zawodnik jest 28-krotnym medalistą Mistrzostw Polski (z tego 14 w kategorii Seniorów), uczestnikiem Mistrzostw Świata i finalistą Mistrzostw Europy.

Czołowy średniodystansowiec kraju zawodnikiem PREFBETU

Więcej .. 27-lut-2017

Laur sportowy 2016

W piątek 17 lutego podczas uroczystej Gali Sportu najlepsi łomżyńscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy zostali nagrodzeni Łomżyńskimi Laurami Sportowymi za wyniki osiągnięte w 2016 roku. Wśród nagrodzonych nie zabrakło zawodników związanych z naszym klubem sportowym LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża jak również sama firma została doceniona w kategorii "Sponsor".

Laur sportowy 2016

Więcej .. 17-lut-2017
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.